NEDEN ERSAG ÜRÜNLERİ KULLANMALIYIZ?

0
22

NEDEN ERSAĞ?

📌ERSAĞ : ERKEN SAĞLIK DEMEKTİR ; Hastalanmadan tedbir almak demektir. Denizli’de 2006 yılında kurulmuş 800 bin kullanıcı üyesi bulunan, 300 çeşit temizlik,kozmetik ve gıda takviyeleri üreten ürettiği ürünleri gıda ve sağlık bakanlığına analiz yaptıran, 57 islam ülkesinin ortak kurmuş olduğu helallik komisyonundan helallik belgesi bulunan,TEK yerli firmadır.

🌿· Ersağ yerli firmadır: Böylelikle paranız ülkemizde kalmış, üstüne sağlıklı ürünler kullanmış olursunuz. Diğer bazı firmalar, kesinlikle iddia ettikleri gibi zararsız olmayıp, hem çeşitli hastalıklara sebep olarak ülkemizi sağlık masrafına sokmakta, hem de paramızın yabancılara gitmesine neden olmaktadır.

Ritha bitkisi

RİTHA 

Hindistan da yetişen çok asitli bir bitki içeriğinde 55 etken madde olan bitki asidi bulunmaktadır. Bu asitler sayesinde ürünlerimiz aynı zamanda sizlere temizlenirken sağlık kazandırmaktadır. Egzama, sedef,mantar,, saç dökülmesi ve sivilceleri yok etmektedir.

Peki bu bitkinin temizlik yaptığını kim nasıl bulmuştur?

Hindistan halkı temizliklerini orada kutsal sayılan GANJ NEHRİ’ nde yapmaktadırlar ama bu nehirde mikrop kapıp ölen Yok bu bilim adamlarının dikkatini çekiyor ve bu ırmağı bir bitkinin dezenfekte ettiğini mikrobu öldürdüğünü düşünüyorlar ve ırmak etrafındaki örneklerini topluyorlar tahliller sonucu RİTHA bitkisinin dalları meyveleri yaprakları yağmur sularıyla nehre gittikçe eriyip nehrin mikrobunu öldürdüğünü tespit ediyorlar.Bu sonuçla RİTHA bitkisinden temizlik maddelerini üretmeye başlıyorlar.
RİTHA bitkisinden çeşitli temizlik maddeleri üretiliyor. Şimdi ürünlerin tanıtımına geçelim ;

Deneyler yapıyoruz Banyo Wc ürünü çamaşır suyu ayarında kullanılan bir üründür. Ancak Banyo Wc yi ele yüze sürüyoruz elbisemize döküyoruz çamaşır suyu ile arasındaki farkı gösteriyoruz.
Damla konsantre ürünü ile bir kumaştan kalem lekesini çıkarıyoruz çayı halıya döküp damla yada banyo wc ile çay lekesini çıkarıyoruz. Sıvı sabunla el testi yapıyoruz bu arada kimyasalların zararlarını anlatıyoruz ersağın farkındalığını ortaya koyuyoruz…
📌ÇAMAŞIRLARIMIZIN artık alerji yapmadığını görüyoruz…

Cilt rahatsızlıklarımızın geçtiğini görüyoruz. ERSAĞ temizlik ve kozmetik ÜRÜNLERİNİN FAYDALARINI uzun uzun anlatıyoruz…

Tüm bunlara rağmen hala kimyasal mı kullanacaksınız tercih sizin ama bir kez düşünün… 📌
KİMYASALLARIN ZARARLARINI MUTLAKA ARAŞTIRINIZ ŞOK OLACAKSINIZ!

🌿· Ersağ üretici firmadır: Bu yüzden, ürünleri çok daha ucuzdur. Ayrıca sponsorluk sisteminde yüksek kazanç sağlamasının nedeni de budur.

🌿· Ersağ ürünlerinde kullanılan maddeler organik olup, doğa ve insan sağlığına zarar vermez.

🌿· Ersağ temizlik ürünlerinde organik sertifikasıyla Türkiye’de ilklerden olmuştur.

🌿· Ersağ; fosfat yoktur, ISO 9001:2008 ve helal ürün sertifikaları gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

🌿· Ersağ ürünlerinin hiçbirinde fosfat yoktur. Çamaşır, bulaşık ve tül perde tozlarında fosfat kullanmayarak yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

🌿· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için çok daha ekonomiktir.

🌿· Ersağ şirketi çalışanlarıyla, müşterileriyle, üyeleriyle ve sponsorlarıyla bir ailedir.

🌿· Ersağ yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakma adına bilinçli çevre gönüllüleri oluşturmuştur.

🌿· Ersağ ülkemiz ve insanlarımız için sağlıklı toplum oluşturmayı kendisine görev edinmiş, insan ve çevre sağlığı için dil, din, ırk, ulus ayrımı yapmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Ersağ ürünlerini kullanarak ülke ekonomimize ve aile ekonominize de büyük katkıda bulunacaksınız.

Nasıl mı ?

💧· Ersağ ürünleri konsantre olduğu için az miktarda ürünle çok daha iyi sonuç alırsınız. Böylelikle ödediğiniz paranın karşılığını çok daha fazla almış olursunuz…

💧· Ersağ ürünleri bitkisel olduğundan sizleri kimyasal ürünlerin sebep olduğu hastalıklardan korur. Tabiri yerindeyse, “eski toprağın” yaptığı temizlik gibi hiçbir kimyasala bulaşmadan temizlik yapmış, sağlıklı yaşamış olursunuz. Böylelikle ülkemiz de kimyasalların neden olacağı gereksiz sağlık harcamalarından kurtulmuş olur.

💧· Daha önce de anlattığımız gibi, Ersağ %100 yerli bir şirkettir.

Ersağ’ dan alışveriş yaparak, zararsız olduklarını iddia eden ve maalesef ülkemizde çok yaygın olan bazı yabancı firmalara “dur” demiş, onların pazar payını azaltmış olursunuz.

Yani, temizlik için harcadığımız para ülkemizde kalmış olur.

ersağ kariyer basamakları
ersağ kazanç tablosu

ERSAĞ ŞİRKETİNDE NASIL PARA KAZANILIR?

Öncelikle 100 TL’lik ürün alarak şirkete üye oluyorsunuz. Bu, üyelik aidatı anlamında bir ücret değil, kullanacağınız ürünlerin bedelidir,daha sonrasında ise aidat yoktur.

İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor,aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100 TL’lik siparişte
1 adet hediyeniz var hediye şirket tarafından her ay belirlenerek açıklanmaktadır, bu hediye ürünün fiyatıda ürünün liste fiatıdır. Eğer hediye
ürününün fiatını 35  TL kabul edersek kazanç miktarı şöyle hesap edilebilir.

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550 TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER’ine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.

* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050 TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER’ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde; üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden de % 6 kazanırsınız.

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050 TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER’deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız.

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050 TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.

* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER’deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız.

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine gelerek sizden kopan kollarınızdan da

1.ci nesil ÖNCÜ’lerden %6 Pirim, 

2.ci nesil ÖNCÜ’lerden %4,

3.ci nesil ÖNCÜ’lerden %2 almaya devam edersiniz.

Eğer sizde bitkisel Ersağ ürünleri kullanmak ve sağlığınıza katkıda bulunmak isterseniz; Ersağ resmi sitesi üzerinden 570532 sponsor numarasıyla ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
Ersağ İle Kalın, Sağlıcakla Kalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

S

Yeni Üye Whatsapp Yardım

Yeni Üye Whatsapp Yardım

Sponsor Alanına 570532 Yazınız


  • NEDEN ERSAĞ?NEDEN ERSAĞ? 📌 ERSAĞ ERKEN SAĞLIK DEMEKTİR hastalanmadan tedbir almak demektir. Denizli’de 2006 yılında kurulmuş 800 bin kullanı…
  • ERSAĞ CLEANBALL MASAJ KREMİERSAĞ CLEANBALL MASAJ KREMİ  Cleanball masaj kremimizi bi tanısanız inanıyorum ki sizin için de vazgeçilmez olacaktır.Örneğin benim başı…
  • ERSAĞ İLE KİLO VEREBİLİRSİNİZERSAĞ İLE KİLO VEREBİLİRSİNİZ Aslında kilolu olmak biraz da tercih meselesidir.Öncelikle bunu gerçekten istemelisiniz.Zayıflamayı gerçe…
  • Ersağ Çamaşır Tozları HakkındaErsağ Çamaşır Tozları Hakkında Çamaşır tozlarımız 1 Kg Olup konsantre ürünlerdir.1 kg’lık çamaşır tozlarımız 6 kg kimyasal deterjanlar..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.