Hindistan Cevizi Yagı

Hindistan Cevizi Yagı

Hindistan Yevizi Yağı Hakkinda Bilgi ;
Hindistan cevizi yağı 48 saat içinde bağırsak tömörlerini yok ediyor.. Bağırsak tümörü, hem erkeklerde hem de bayanlarda en sık rastlana türlerindendir. Dahası, bu rahatsızlığı giderebilecek sayısız doğal tedavinmin olmasına rağmen, bazı tıp adamları yeterli araştırmanın olmadığını düşünmeye devam ediyor.
Bir çok ilaç şirketi insanların refahını kazanmaları için araştırma yapmaları gerekirken onlar nasıl daha çok kazanırızı araştırıyorlar. The Raw Food World dergisinde yer alan bir yazıda bilim adamlarının hindistancevizi yağının yarısını oluşturan laurik koroziflerin, 48 saat içinde bağırsak tümöründeki kanserli hücrelerin %93ünün yok olduğunu gösteriyor. Bu araştırma Avustralya Adelaide Üniversitesi’nde yapılmış.
Güçlü Hindistan Cevizi Yağı
Hindistan cevizi yağı ile bir çok sorun tedavi ediliyor. Tamamen faydalı bir tedavi olan hindistancevizi yağı sayısız enfeksiyonlara, mikroorganizmalara, organizmalara ve parazitlere karşı hakiki bir silahtır, ayrıca karaciğeriniz, deri ve yaralarınıza da aynı şekilde yarar sağlar.
Hindistan cevizi yağı ayrıca kalp hastalıkları, Alzheimer hastalığı ve diyabetli hastaları tedavi etmek için kullanılıyor.
Harika Etkileri Var
American Society for Nutrition’dan alınan klinik incelemeler, hindistancevizi yağının içerisindeki yağın “diyabet, kemik erimesi, viral rahatsızlıklar (hepatit C, herpes …), mesane hastalığına karşı tedavide etkili olabileceğini kanıtladı.
Aynı şekilde hindistancevizi yağının kemoterapi yan etkilerini azalttığı belirtilmiş.
Bu inanılmaz faydalı şeyi bizden neden yıllarca sakladılar. Bir çoğumuz daha yeni yeni öğreniyoruz.
Kullanımı:
Aç karna her sabah 1 çay kaşığı ‘’yenilebilir olan’’ Hindistan cevizi yağından yenilerek kullanilir.

Alıntı Sİte ;

www.ersagca.com

 

kadersiz35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.