Facebook’un Yeni Uygulaması Slingshot Yayınlandı..!!..

Facebook’un Yeni Uygulaması Slingshot Yayınlandı..!!..

Facebook’un merakla beklenen yeni mobil uygulaması Slingshot bugün resmen yayınlandı.

sling

Sosyal medya devlerinden Facebook, kısa sürede hılza büyüyen gerçek zamanlı fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat’e talip olmuştu. Ardından ise söz konusu satın alma işlemini gerçekleştiremeyen Facebook’un Snapchat’e rakip bir uygulama üzerinde çalıştığı iddia edildi. Bu iddialar ise bugün resmiyete kavuştu.

Facebook geliştirmiş olduğu yeni uygulamasını yayınladı. Slingshot adını taşıyan uygulama ücretsiz olarak Google Play ve Apple App Store’daki yerini aldı. Android için buraya, iOS için buraya tıklayın..

Slingshot nedir?

Facebook’un Snapchat’e rakip olarak geliştirmiş olduğu Slingshot, arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde fotoğraf ve video paylaşmanıza olanak sağlıyor. Ancak uygulama oldukça tuhaf bir özelliğe de sahip. Herhangi bir kullanıcının paylaşılan fotoğrafı görebilmesi için kendisinin de bir fotoğraf paylaşması gerekiyor. Bu işlem için de React (Tepki) adını taşıyan buton devreye giriyor. Aksi taktirde söz konusu içeriğe ulaşılamıyor. Slingshot’ı Snapchat’ten ayıran bir diğer özellik ise kullanıcıların, paylaşılan bir içeriği istediği zaman silebilir olması.

Facebook’un yeni uygulaması Slingshot’ın başarılı olup olamayacağını ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Slingshot hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

hemenindir16

Apple url

kadersiz35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.