Cool Görünmek

Cool Görünmek

1. Her zaman aynı tarzdaki erkeklerle görüşmeyin. Biraz farklılıklara da açık olun. Böylece seçeneklerinizi çoğaltmış olursunuz.

2. Eğer Fransa’da yaşayan, zamanını kafede geçiren bir sanatçı değilseniz bere takmadan önce iki kez düşünün.

3. En yakın arkadaşınızın nişan partisinde“Ben hamileyim” diye bağırarak tüm dikkatleri üzerinize çekmeye çalışmayın.

4. İşinizle ilgili gizemli olmak her zaman iyidir. Örneğin, “Finans işiyle uğraşıyorum ama şu an gerçekten de iş konuşmak istemiyorum” cümlesi, “HSBC bankasında çalışıyorum” demekten çok daha iyi geliyor kulağa.

5. Buzlar kraliçesi gibi davranmayın. İzlediğiniz filmlerde böyle davrananlar seksi görünebilir ama gerçek hayatta böyle olursanız insanların sizden kaçmasına neden olursunuz.

6. Diyet yaptığınızı herkesle paylaşmak zorunda değilsiniz. İyi görünmek her zaman güzeldir. Ama gece dışarı çıktığınızda günlük kalori hesabınızı herkese anlatmanıza gerek yok.

7. Televizyonda izlediğiniz her şeye ağlamayın özellikle de dizilere. Heleki yanınızda birileri varsa. Unutmayın, sizartık dizilerle, gerçekleri ayırt edebilecek yaştasınız.

8. Facebook’ta gruplara üye olurken dikkatli olun. “Tüm cool’lar buraya”başlığı adı altındaki gruplara üye olmaktan kaçının.

9. Kıyafetlerinizde farklı renkler kullanın.

10. Herkesin sevdiği programları yada dizileri beğenmek zorunda değilsiniz. Arkadaş ortamınızda farklı görüşlerinizi dile getirmek, dikkatleri üzerinize çekmek için iyi bir fikir olabilir. ¦

kadersiz35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.