Korona Virüs (covit 19)

Korona Virüs (covit 19)

Koronovirüs hastalığından korunmak için alınan en önemli tedbirlerden birisi, risk gurubunda sayılan 20 yaş altı çocuklar ile 65 yaş üstü kişilerin zaruri, önemli bir mazereti olmadıkça sokağa çıkma yasağı olmasıdır. Ülkemizde bir çok tedbir alındı ve bu tedbirlerin ülkemiz olarak  gerçekten de çok faydalı olduğu inancındayız. Devlet büyüklerimizden Allah razı olsun. Kolay değil ülkem insanının nabzını tutmak çok ama çok zordur. Fakat Maaşşallah devlet büyüklerimiz önderliğinde tüm vatandaşlar olarak alınan tedbirler kapsamında İnşallah bu virüsü hep birlikte elele vererek yeneceğiz ve ülkemizden kovacağız. Buna inancımız ve güvenimiz tamdır.

Bunun için de en önemli olan EVDE KALMAKTIR.

Ancak bu durum zamanla psikolojimizi bozmaktadır. Devletimiz buna da bir çözüm bularak, önce cocuklarımıza özellikle hasta ve psikolojisi iyi olmayan çocuklarımızın aile bireyi yanında olmak kaydı ile kısıtlı olarak evden çıkışına müsaade etmiştir. Şimdide evlerden dışarı çıkması yasak olan 65 yaş üzeri büyüklerimizin de psikolojilerini düşünerek hafta sonları ve belirli kısıtlamalar ile evlerinden dışarı çıkıp tekrar geri dönmeleri için bir hazırlık aşamasında olduğu bilinmektedir.

İnşallah alınan bu tedbirler kapsamında  hiç kimseye zarar ziyan gelmeden bu virüsü hep birlikte yeneceğiz. Buna inancımız tamdır.

EVDE KALIN, SAĞLIKLI KALIN…

kadersiz35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.